Продажа Авто Киев и Украина - KIEVAUTOBAZA

К И Е В С К И Й    А В Т О М О Б И Л Ь Н Ы Й    Ф О Р У М

КИЕВ АВТО ФОРУМ - Киевский автомобильный форум - Авто форум Киева

Объявление


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » КИЕВ АВТО ФОРУМ - Киевский автомобильный форум - Авто форум Киева » Авто Базар г. Киев » Потрібні два авто на прокат на завтра


Потрібні два авто на прокат на завтра

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Завтра мій друг буде одружуватися. Там із автомобілями, які мали бути на весіллі, ціла неприємна історія. Так що я хочу допомогти йому і знайти компанію, де можна терміново взяти в оренду автомобілі бізнес класу. Підкажіть, де точно можна зарезервувати авто?

0

2

Думаю, проблем із прокатом не буде, адже у Києві багато компаній, де вам можуть допомогти. Тому, якщо в одній не буде варіантів підходящих вам автомобілів, вони обов'язково будуть в іншому прокаті. Але думаю, відразу все вирішать у прокаті RentDrive, ось посилання на авто бізнес класу https://rentdrive.ua/avtopark/biznes-class/ . Як бачите, варіантів багато, не думаю, що всі будуть зарезервовані. Так що не зволікайте і відразу телефонуйте. Ось номери телефонів для зв'язку +38 ( 067 ) 233-39-55, +38 ( 095 ) 233-39-55, +38 ( 063 ) 233-39-55, +38 ( 044 ) 233-39-55

0

3

Супер, зараз відразу буду телефонувати. Вже звертався у два прокати, вільних авто там немає. Ну є, але не такі, як хоче мій друг. Так що ще в активному пошуку. Надіюся, що там будуть класні автомобілі.

0

4

Так, прокат автомобіля дуже виручає, особливо у відрядженні. Я завжди беру в оренду автомобіль у Києві і так зручно, що в компанії "Rent Service Group"  https://rsg.kiev.ua/ можна орендувати машину на невеликий термін і на таких умовах, щоб тобі було зручно. Давно шукала саме такий лояльний сервіс і все таки знайшла. Дуже рекомендую їх, машини для будь-якої ситуації зможете знайти.

0


Вы здесь » КИЕВ АВТО ФОРУМ - Киевский автомобильный форум - Авто форум Киева » Авто Базар г. Киев » Потрібні два авто на прокат на завтра