Продажа Авто Киев и Украина - KIEVAUTOBAZA

К И Е В С К И Й    А В Т О М О Б И Л Ь Н Ы Й    Ф О Р У М

КИЕВ АВТО ФОРУМ - Киевский автомобильный форум - Авто форум Киева

Объявление


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » КИЕВ АВТО ФОРУМ - Киевский автомобильный форум - Авто форум Киева » Курилка » Потрібна ваша допомога у виборі тягача


Потрібна ваша допомога у виборі тягача

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Для заняття міжміськими перевезеннями вантажів, хочемо купити ще один тягач. Чи замислюємося над Volvo, але поки ще не визначилися точно. Щоб ви порекомендували, з бюджетом 20 000 євро? Буду вдячний за допомогу.

0

2

Думаю, що вам просто потрібно знайти в інтернеті сайти з такою технікою, і більш детально ознайомитися з ними. Я не думаю, що зараз з цим виникнуть проблеми, з огляду на те, що вся інформація є у відкритому доступі.

0

3

Інформація у відкритому доступі є, але не завжди можна знайти надійні сайти, з вигідними умовами і цінами, на таку техніку, як тягачі. Зі свого досвіду, виділю ось цей сайт https://www.truck1.com.ua/tyagachi/volvo, так як сам у них купував техніку кілька. Зокрема, купував тягач Volvo FM 410 4x2T Euro 6 EA CHASSIS, і міні-екскаватор Kubota KX 027-4. Можете придивитися до цієї моделі тягача. За ціною, ви зможете вкластися в свій бюджет.

0


Вы здесь » КИЕВ АВТО ФОРУМ - Киевский автомобильный форум - Авто форум Киева » Курилка » Потрібна ваша допомога у виборі тягача